hydroenergia
ul. Dolińska 16, 38-420 Korczyna
ul. Dolińska 16, 38-420 Korczyna
Analiza mocy cieplnej
Hydro-Energia

Analiza zamówionej mocy cieplej

Ceny nośników energii a co za tym idzie opłaty za zamówioną moc cieplną nieustannie rosną. Analiza zamówionej mocy cieplnej pozwala na wyliczenie realnego zapotrzebowania obiektu, tym samym na obniżenie kosztów stałych. Obliczenia wykonywane są na podstawie normy PN EN 12831 oraz rzeczywistych zużyć ciepła przez obiekt w poszczególnych miesiącach z okresu przynajmniej 3 lat.

Przebieg prac

Po wykonaniu prac termomodernizacyjnych zawsze należy dokonać weryfikacji zamówionej mocy cieplnej w celu ewentualnego obniżenia kosztów, które są uiszczane comiesięcznie niezależnie od rzeczywistego zużycia energii.

Zamówiona moc cieplna jest ustalana przez odbiorcę na okres co najmniej 12 miesięcy i można ją zmienić tylko w określonym terminie, zapisanym w umowie sprzedaży ciepła, umowie o świadczenie usług przesyłowych. Zmiana mocy zamówionej nie jest bezpłatna.

Zatrudnij profesjonalistę

Firma Hydro-Energia oferuje usługi w zakresie analizy zamówionej mocy cieplnej, która może pomóc Ci w efektywnym zarządzaniu zużyciem energii oraz zmniejszeniu kosztów. Analiza ta pozwala na określenie optymalnej mocy cieplnej dla Twojego budynku co przekłada się na lepszą wydajność urządzeń i instalacji oraz ograniczenie strat ciepła. Skorzystanie z usług firmy Hydro-Energia to gwarancja profesjonalnego podejścia oraz korzyści finansowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na ten temat.
Skontaktuj się z nami pod numerem 452 301 321 lub skorzystaj z formularza kontaktowego w celu umówienia usługi
Formularz kontaktowy
Kontakt

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.hydroenergia.info oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Energia Kamil Półchłopek, ul. Dolińska 16, 38-420 Korczyna, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem kamilpolchlopek90@gmail.com, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny